O nás

Miroslav Bílek

Zařídíme vše od dopravy, proclení až po uskladnění. Jsme spolehlivá firma, vybudovaná na pevných základech.

Historie

Naše začátky

Naše společnost vznikla již v roce 1995. Přestože jsme nikdy nepatřili k největším hráčům na trhu, vždy jsme si zachovali vysokou kvalitu poskytovaných služeb a ke každému klientovi jsme přistupovali dle jeho individuálních požadavků.
Nejprve jsme působili v Holešovicích. Nezlomila nás ani přírodní katastrofa v roce 2002, kdy jsme díky záplavám přišli o zázemí a téměř veškeré vybavení. 
Poté jsme se přestěhovali do nových prostor, kde sídlíme, spolu s Celním úřadem pro Středočeský kraj, dodnes.

Současnost

Jak pracujeme nyní?

V průběhu let jsme získali, i přes některé překážky, pevné místo na trhu, o čemž svědčí naši dlouholetí a spokojení klienti. Vítáme každého nového zákazníka, kterému se vždy snaží, dle jeho požadavků, poradit a pomoci náš ochotný, zkušený a stálý personál – což je naší velkou devízou. Na spokojenosti zákazníků, ale i zaměstnanců, nám záleží především.

Budoucnost

Naše vize

V budoucnu bychom rádi udrželi standardy, které jsme si u našich klientů nastavili a udrželi maximální spokojenost. V současnou chvíli zajišťujeme dopravu a skladování skrze externí firmy. Naší vizí je do 5 let tyto služby řešit v rámci naší společnosti a přirozeně růst i v dalších letech.

Spojte se s námi

Celní služby Bílek s.r.o.

Pláničkova 445/11
Praha 6 162 00
IČO: 082 95 611
DIČ: CZ08295611
Bankovní spojení - Komerční banka
123-103190257/0100